Kundalini joga su Egle Joana!

Kviečiu nuo rudens susiburti į grupinius Kundalini jogos užsiėmimus Baltojo lotoso namuose. Grupiniai užsiėmimai turi stipriausią terapinį ir energija pakraunantį poveikį.Užsiėmimai/praktikos  vyks kiekvieną trečiadienį nuo 19 val.

Kundalini joga ir meditacija – tai ištisas mokslas ir technologija, sukurta daugiau kaip prieš 5000 metų Indijos ir Tibeto rišių(išminčių), kurie, siekdami atitinkamų rezultatų, sistemingai išbandė ir ištobulino tikslius judesius, garsus ir kvėpavimą tam, kad suaktyvintų įvairias kūno ir smegenų dalis. Prieš beveik 50 metų Kundalini joga tapo atvira Vakarų pasauliui Mokytojo Yogi Bhajan dėka.
Kundalini joga – tai sąmoningumo joga. Jos pagrindinis tikslas yra panaikinti energetinius blokus esančius mūsų kūnuose. Kai energija teka laisvai ir lengvai, mes jaučiamės labiau susikoncentravę, laisvesni, priimantys visa tai, ką turime šiuo metu savo gyvenime. Jaučiame savyje pasitikėjimą, harmoniją, kad ir kokia gyvenimo situacija būtų. Ši joga apjungia sisteminius fizinius pratimus, kvėpavimą, dėmesio koncentraciją ir specialius garsus (mantras). Ji veikia kelis kartus greičiau nei įprastinė joga. Kundalini joga stiprina mūsų nervų sistemą, balansuoja kairį ir dešinį žmogaus smegenų pusrutulius. Stiprina širdies darbą, gerina kraujo cirkuliaciją. Kundalini joga stimuliuoja mūsų endokrininę, limfinę, virškinimo sistemas- bendrai stiprina visą organizmo imuninę sistemą.
Mūsų užsiėmimų tikslai yra: energingumas, dėmesingumas, kūrybinių galių išlaisvinimas.
Užsiėmimus veda: Eglė Joana Šatkutė (Vilnius) – Kundalini jogos instruktorė, Sivananda jogos sertifikuota mokytoja, Eneagramos Meistrė, 5Ritmų autentiško šokio praktikė, keliautoja ir tiesiog smalsi Moteris.
Registracija
+370 (610) 24024

DSC00007