Mandala šokio praktika

7Kai sugrąžiname savo energiją sau, imame jausti vis didesnį balansą, tuomet ima atsiverti tikrasis potencialas, kuris yra saugomas mūsų energetiniuose centruose. Jis negali atsiverti, jei kūnas ir energetiniai centrai nėra „suderinti“ – taip, kaip ir nesuderintas muzikos instrumentas negali groti gražios, harmoningos muzikos (Mandala šokio praktikos kūrėja Maya Mandala)

Mandala šokis – tai judesio meditacija, tinkanti bet kokio amžiaus (yra tik žemutinė rekomenduojama 18 m. riba), kūno sudėjimo bei pasirengimo Moterims.

Tai giliai transformuojanti ir harmonizuojanti energetinė praktika, kurios metu:

* balansuojame ir harmonizuojame savyje moteriškąją ir vyriškąją energijas;
* kvėpuojame sąmoningu, giliu tantriniu gimdos kvėpavimu, stiprindamos ir energizuodamos vidinius gimdos/intymiuosius raumenis;
* judėdamos plastiškais, minkštais, aptakiais judesiais, įgyjame visapusiškai didesnį lankstumą – minkštėja kūnas, ko pasekoje neišvengiamai „minkštėja“ ir mūsų požiūris į gyvenimą, save, aplinką;

* vystome sąmoningą įprotį atsipalaiduoti net ir nekomfortiškose gyvenimo situacijose;
* žadiname ir skleidžiame savo prigimtinį moteriškumą ir seksualumą;
* žengiame į sakralų susitikimą su Tikrąja Savimi.

Praktikos metu kvėpuojame giliu tantriniu kvėpavimu, kuris aktyvina mūsų imuninę sistemą, stimuliuoja kraujo apytaką, padeda vykti ląstelių regeneracijai. Kvėpuodamos šiuo būdu, gyvybine energija aprūpiname intymiuosius raumenis, leisdamos jiems būti sveikame, maloniame tonuse, o tai ypatingai padeda mums išlikti sveikoms, seksualioms ir gyvybingoms.

Pagrindinė judesio forma yra aštuoniukė, Amžinybės simbolis. Jį atliekame klubais ir rankomis – minkštais, plastiškais judesiais pereidamos per visus energetinius kanalus (čakras) aukštyn ir žemyn. Taip pat judame spirale, bangomis, sukamės ratu – per visus šiuos judesius mes apjungiame ir harmonizuojame energiją kiekvienoje čakroje, susijungiame su Dangaus ir Žemės energijomis bei balansuojame vyriškos ir moteriškos energijos kiekį savyje ir aplink mus.

Mandala šokis per judesį įneša sąmoningumo ir į mūsų baimes, kurios blokuoja mus emociškai, psichiškai, dvasiškai ir fiziškai. Tai sielos ir kūno gijimo procesas, padedantis suvokti savo skausmingų patyrimų esmę, išmokti jų nešamas pamokas ir pagydyti save iš vidaus.

 

Mandala šokio praktika – tai grįžimas į savąją Tiesą ir Esmę, į savo Pirmapradę prigimtį.
Daugiau informacijos apie Praktiką ir jos Kūrėją Maya Mandala: http://mayamandaladance.com/

Praktika turi sveikatos apribojimų, į kuriuos prašau atkreipti dėmesį: mažiau nei prieš metus turėta operacija, psichinės ligos, onkologija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, nugaros, smegenų traumos, dubens ir apatinių galūnių lūžiai, akmenys vidaus organuose, augliai, cistos.
Turint šiuos sveikatos sutrikimus, būtina konsultacija su vedančiąja (registracijos į užsiėmimą metu prašau paminėti, jei turite kažkurį iš nurodytų sveikatos apribojimų).

 

Užsiėmimus veda Diana Krikščiūnienė – sertifikuota Mandala šokio praktikos vedančioji, sertifikuota Sąmoningo kvėpavimo/Rebefingo instruktorė (Dan Brule ir Dalios Beatos Kasmauskaitės mokinė).

Išsamesnė informacija ir registracija: mandala.vilnius@gmail.com, +370 677 50067, FB: Mandala Dance su Diana