Cantienica metodas laikysenai

 

skirtukas_paleidimas_b_fb

CANTIENICA® metodas yra nauja mokymo koncepcija, kaip treniruoti visą kūną ir susieti kiekvieną kaulą, fasciją, sausgyslę, raištį ir raumenį nuo pėdų iki viršugalvio. Puiki laikysena ir fizinė harmonija pasiekiama atliekant trijų matmenų judesius. Gilieji raumenys mokomi dirbti mažais impulsais, kurie pastato kaulus į idealią padėtį, išoriniai raumenys įgauna naują formą, o seni įpročiai pakeičiami naujais.

CANTIENICA® metodo esmė yra raumenų veiklos ryšys su dubens dugno raumenimis. Šios dubens jėgos veikiamas stuburas visiškai išsitiesia, slanksteliai atsiduria tikslioje tinkamoje padėtyje, todėl leidžia krūtinės ląstai, pečiams ir galvai atsirasti anatominiu požiūriu teisingoje padėtyje ir ją palaiko. Vidinį dubens dugną sudarantys raumenys aktyvina nugaros, pilvo, sėdmenų ir kojų raumenis, todėl nepaprastai greitai pagerėja kūno formos ir laikysena. Mankštindamiesi pagal CANTIENICA® metodą, įgysite gražų ir sveiką kūno sudėjimą, grakščią eiseną ir veido spindesį – nepaisant Jūsų amžiaus ar svorio.

 

 

 

CANTIENICA® –veiksmingas metodas: 

  • Ištaiso ydingą laikyseną
  • Tobulina kūno formas
  • Stiprina dubens dugno raumenis
  • Suteikia sąnariams lankstumo
  • Šalina kaklo įtampą ir nugaros skausmus
  • Atkuria anatominiu požiūriu taisyklingą eiseną
  • Taiso stuburo problemas (skoliozė, lordozė, kifozė, diskų išvaržos ir kt.)
  • Gydo nuo šlapimo nelaikymo, prostatos padidėjimo, koreguoja nusileidusių organų padėtį
  • Suteikia pasitikėjimo savimi, keičia požiūrį į savo kūną ir santykį su pasauliu.

Šį metodą sukūrė šveicarė Benita Cantieni ieškodama būdų padėti sau. Jai buvo diagnozuota sunki skoliozės forma, klubo sąnario artrozė ir kryžkaulio lūžis, nuo jaunystės jai teko nuolat gydytis ir tik šis metodas, kaip ji pati sako, padėjo išvengti neįgaliųjų vežimėlio. Šiam metodui jau 25 metai, pati Benita iki šiol jį atnaujina ir tobulina. Benitos Cantieni istoriją galite išgirsti čia:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=OarDCtQESo4

Benita Cantieni jau keletą kartų yra lankiusis Lietuvoje, apie savo metodą kalbėjusi „Stiliaus“ laidoje, davusi interviu spaudai.

Lietuvių kalba yra išleista keletas Benitos Cantieni knygų. „Tigro jausmas“ – tai metodo pratimų programa.

Daugelis CANTIENICA® metodo pratimų gali būti lengvai atliekami kasdieniame gyvenime – ryte lovoje, prie pusryčių stalo, biure, vairuojant, vaikščiojant ir stovint – visur! Reikia tik praktikuoti!

CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai grupinius ir individualius užsiėmimus veda Milda Latkauskienė, sertifikuota instruktorė (CANTIENICA® metodo I pakopa, bronza ), visas žinias įgijusi tiesiai iš Benitos Cantieni.

CANTIENICA® metodo grupinio abonemento kaina 120€ (10 apsilankymų), galioja 2 mėnesius.

Vienkartinio apsilankymo kaina 15€

Individualių treniruočių kaina pagal susitarimą.

Prie grupinių užsiėmimų rekomenduojama jungtis praėjus ĮVADĄ.

Registracija ir informacija mob: +37061470700