GIU_4346

Baltojo lotoso namuose, kur ir vyksta   HORMONŲ JOGOS TERAPIJOS praktikos, moterys pačios sukuria saugią ir ramią erdvę. Čia gimsta judesys, kvėpuojama ir medituojama. Čia svarbiausia darbas su savimi, disciplina ir suvokimas, kad mes galime sau padėti būti sveikomis ir aktyviomis. Čia visos drauge keliaujame po savo fizinį, mentalinį ir emocinį kūną, mokomės paleisti įtampas, nerimą, baimes. Tada prisipildom ramybės ir dėkingumo. Čia sustoja laikas. Laikas, skirtas tik SAU…

Kuo svarbūs hormonai  

Hormonai yra nuolatiniai mūsų dvasinės ir fizinės sveikatos bendrakeleiviai. Patekdami į kiekvieną  ląstelę, sąveikaudami tarpusavyje, jie veikia tiek fizinę, tiek dvasinę savijautą. Visi žinome, kad tinkamas hormonų balansas reiškia ir balansą gyvenime. Bet ar daugelis mūsų gali tuo pasidžiaugti? Jau vien todėl, kad nuolatos patiriame stresą, greičiausiai ne. Ir reta kuri pagalvojame, kad nuolatinė įtampa skatina išsiskirti streso hormonus. Tada ir užsisuka ydingas ratas. Kai ląstelės būtent ilgą laiką jais persotinamos, moters hormonų pusiausvyra tarsi sprogsta, be to išbalansuojami ir lytiniai hormonai. To pasekmė – nereguliarios mėnesinės, dirglumas, nuotaikų kaita, padidėjęs svoris, nemiga, chroninis nuovargis, sumažėjęs lytinis potraukis, galvos skausmai, plaukų slinkimas ir kt. Be ilgalaikio streso, hormonų pusiausvyrą išbalansuoja negatyvios mintys, emocijos, išgyvenimai, fizinės ir psichologinės traumos.

Hormonų gyvenimo dėsnis

Ar žinote, kad streso ir lytiniai hormonai daro vienas kitam priešingą įtaką, tačiau nuolatos kintantis jų santykis irgi palaiko mūsų fizinę, dvasinę ir protinę darną. Kadangi visos endokrininės liaukos išskiria hormonus, tai veikia ir jas. Streso hormonų lygiui ilgą laiką būnant per aukštam, grėsmė kyla visoms mūsų endokrininėms liaukoms – jos pervargsta ir išsenka, tada organizmas nebegali pagaminti pakankamai lytinių arba streso hormonų. Taip atveriamos durys įvairiausiems negalavimams ir sutrikimams. Šis „hormonų gyvenimo dėsnis“ galioja bet kuriam moters amžiui, nes spartaus gyvenimo ritmo ir daugybės reikalavimų paveiktos, jos neretai pereikvoja savo energijos ir maisto medžiagų atsargas. Ypač dažnai negalavimai prasideda per menopauzę ir po jos.

Kas padės susigrąžinti balansą

Hormonų jogos praktika – puikus pasirinkimas. Tai rytų holistinių praktikų, pagrįstų šiuolaikinio mokslo įrodymais, sistema, kurios tikslas – saugiai atstatyti ir palaikyti optimalų hormonų lygį moters organizme. Speciali dinaminių (Hatha, Kundalini) jogos pratimų, kvėpavimo technikų bei Tibeto energinių technikų visuma suaktyvina ir subalansuoja svarbiausias mūsų endokrinines liaukas.

Didžioji hormonų jogos paslaptis yra kvėpavimo technikos. Išskirtinę kvėpavimo svarbą ir jo įtaką gyvybiniams procesams žmonija suprato jau gilioje senovėje – pasitelkę dėmesio ir vizualizacijos galią, energiją galime nukreipti į tam tikrus organus. O kur mūsų dėmesys, ten ir teka gyvybinė energija. Taip vidaus organai ir vidaus sekrecijos liaukos – kiaušidės, antinksčiai, skydliaukė ir t.t. – švelniai masažuojami ir stimuliuojami, kas palankiai veikia ir kūną, ir psichiką. Efektas tada dar didenis, nes visa tai apjungta su fiziniais pratimais – specialios asanos atsakingos už lankstų ir tvirtą stuburą, be to, stiprina viso kūno raumenis, gerina kraujotaką.

Kada naudinga hormonų joga?

– Esant pre-menopauzės, menopauzės ir post-menopauzės simptomams, taip pat esant menstruaciniams skausmams;
– Vaisingumo skatinimui;
– Emociniam disbalansui (nemigai, nuotaikų kaitai ir pan.) koreguoti;
– Skundžiantis galvos, sąnarių skausmais taip pat osteoporozės profilaktikai;
– Ir aišku toms, kurios nusiteikusios pasakyti „viso gero“ žemam libido lygiui.

Imkime atsakomybę į savo rankas  

Hormonų jogos terapijos kūrėja ir praktikuotoja, visame pasaulyje žinoma jogos terapijos mokytoja Dinah Rodrigues (96 metai), dar ir dabar gyvena pilnavertį gyvenimą visą savo laiką skirdama jogos terapijos vadovėlių rašymui bei šios srities mokytojų ruošimui. Jos sukurtos jogos terapijos praktikos esmė – per trumpiausią laiką (žinoma, tik mums patiems praktikuojant) atstatyti, subalansuoti ir palaikyti optimalų hormonų lygį mūsų organizme. Išmokus pagrindinius principus ir įsisavinus esmę, galima praktikuoti tiek savarankiškai, tiek jungtis prie grupės. Tereikia motyvacijos, kūno nevaržančių drabužių ir kilimėlio. Energiją ir gyvybines jėgas užtikrintai sugrąžins hormonų jogos pratimai – net nepajusite, kaip atsiras noras atlikti juos kasdien. O poveikis pajuntamas jau po 3 savaičių, jei tik atliksite šiuos pratimus tris-keturis kartus per savaitę.

Atverkite duris pokyčiams, įsileiskite į savo gyvenimą valią, sveikai maitinkitės, reguliariai mankštinkitės, raskite laiko kvėpavimo ir meditacijos praktikoms. Geriausi bendrakeleiviai šiame svarbiame etape yra ryžtas, disciplina ir reguliarumas.

Praktikas veda  Aušra Žemaitė – Sertifikuota Jogos terapeutė (C-IAYT), Tarptautinės Jogos Terapeutų Asociacijos narė, sertifikuota (E-RYT200, RYT500) hormonų jogos mokytoja, Tarptautinio Jogos Aljanso narė. Jogos mokymus studijavo Indijoje, Italijoje, Vokietijoje, JAV. Jogos Terapijos studijas baigė Jogos Terapijos Institute Amsterdame.

Grupinės praktikos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais  nuo 18 val. Praktikų trukmė 1 val.15 min.

Hormonų jogos terapijos praktikos tinka visoms moterų amžiaus grupėms, praktikavusioms ir visai nepraktikavusioms jogos.

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA !!!!!!

Susisiekite asmeniškai su mokytoja: +370 686 40680

Rekvizitai:

Aušra Žemaitė

Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 647660

Adresas: V. Grybo g. 17/122,Vilnius

A.s Nr. LT247300010038367877 , AB „Swedbank”, banko kodas 73000

Mokėjimo paskirtis: Jogos mokymai

Trumpas video apie šią praktiką : https://www.facebook.com/baltojolotosonamai/videos/3025841324161013/

Hormone Yoga   for women is a natural treatment without medication, but with specific exercises reactivating balanced hormone production. The series of exercises is dynamic with specific breathing technique to massage and reactivate glands. It combines Hatha yoga, Kundalini yoga and Tibetan energy techniques and acts directly on the ovaries, thyroid, hypophysis, pituitary and adrenal glands.

Hormone Yoga is suitable for women of all ages, with or without yoga experience, and consists of a series of exercises and positions focusing on breathing, relaxation and stress reduction.

Hormone yoga  helps with these problems caused by hormonal imbalances:
Symptoms associated with menopause (hot flashes, sleeplessness, irritability, depression, emotional instability, memory impairment, loss of vitality, low libido, urogenital dryness, migraines), premenstrual syndrome (PMS), ovarian cysts, polycystic ovaries (PCOS symptoms : hirsutism, acne, weight gain), loss of menstruation and ovulation, infertility caused by hormonal imbalances, poor blood circulation and muscle spasms in the pelvic area,  osteoporosis, incontinence, depression, emotional instability, memory impairment caused by low levels of hormones , thyroid (underactive thyroid gland), insomnia, hair loss, brittle nails, dry skin and acne, carpal tunnel syndrome.

Hormone Yoga  is suitable as prevention for all women 35 years and over.