Kundalini joga

Žmogus turi prigimtinę teisę būti sveikas, palaimingas ir klestintis. Yogi Bhajan.

Kundalini joga ir meditacija – tai unikali praktika, sukurta daugiau kaip prieš 5000 metų Indijos ir Tibeto rišių(išminčių), kurie, siekdami atitinkamų rezultatų, sistemingai išbandė ir ištobulino tikslius judesius, garsus ir kvėpavimą tam, kad suaktyvintų įvairias kūno ir smegenų dalis. Prieš beveik 50 metų Kundalini joga tapo atvira Vakarų pasauliui Mokytojo Yogi Bhajan dėka.

Kundalini joga apjungia sisteminius fizinius pratimus, kvėpavimą, dėmesio koncentraciją, specialius garsus(mantras), meditaciją ir atsipalaidavimą.  Ji veikia kelis kartus greičiau nei įprastinė joga. Teisingai atliekant veiksmų seką, naudojant kūno užraktus(dubens, išangės, diafragmos, smakro) kažkas savaime jau atsitinka.

Kundalini jogos nauda:

* stiprina nervų sistemą, ugdo valią ir kantrybę
* padeda įveikti stresą, šalina nuovargį, padeda atsikratyti įkyrių minčių
* stiprina imuninę sistemą, širdies darbą, gerina kraujo cirkuliaciją
* stimuliuoja endokrininę, limfinę, virškinimo sistemą
* padeda įveikti priklausomybes ir depresiją
* pakelia gyvybinę ir seksualinę energiją
* stiprina raumenis, padeda palaikyti kūno lankstumą, reguliuoja antsvorį

Kundalini joga – tai šiuolaikinio žmogaus joga. Ji skirta visiems, gyvenantiems aktyvų, kūrybingą gyvenimą. Ji nereikalauja pasitraukti iš visuomenės, taikyti asketišką gyvenimo būdą. Priešingai, ši praktika leidžia dar ryškiau reikštis asmeniniame, socialiniame, verslo ar kūrybiniame gyvenime

Užsiėmimus veda Eglė Joana Šatkutė – Kundalini jogos instruktorė(Yogi Bhajan mokyklos tradicija), Sivananda jogos sertifikuota mokytoja, Eneagramos (unikalios asmenybės tipologijos)Meistrė, 5Ritmų(©Gabrielle Roth) autentiško šokio praktikė, verslininkė, keliautoja, jogą jau dešimt metų praktikuojanti smalsi Moteris.

Mob. 86 1024024