Uncategorized

Birželio 26-27 d. (vakarais) vyks Jogos terapijos seminaras-praktikumas su jogos terapijos mokytoja Aušra Štarka (JAV)

Jogos terapijos seminaras-praktikumas
Tema mūsų NUGARA

Skirtas: jogos praktikams ir visai nieko niekada nepraktikavusiems vyrams ir moterims, nuo …. iki 100 metų ir daugiau
Kada: Birželio 26-27 dienomis (2 vakarai)
Laikas: 18.00 -20.30
Kur: Baltojo Lotoso Namuose Viniuje adresu V.Grybo g.17, kampas su Debesijos g. (Antakalnis) Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija: info@baltojolotosonamai.lt Tel: 8-686-40680; Investicija į save – 90 Eur
Su savimi turėti tik kūną nevaržančius drabužius. Praktikuosime be avalynės.

Apie jogos terapijos mokytoją Aušrą Štarką (JAV):
Kuo ilgiau studijuoju jogą, tuo labiau suprantu, kad jogos vandenyno gylis neaprėpiamas. Jogą studijuoju 15 metų. Panašu, kad liko dar 85. Kai pagaliau išmokau stovėti ant galvos ir užsikėliau koją ant galvos, atėjo suvokimas – joga ne apie tai. Gyvenimo biologija ir evoliucija turi labai gražią natūralią seką. Kol esame jauni ir kupini energijos, mūsų kūnai pakantūs, atleidžia daugybę nuodėmių ir klaidų. Tačiau ateina metas, kada tenka mokėti.
Dirbame, sėdime, stovime, gulime – kasdienybė, kuri nualina labiausiai; traumuojame savo kūną, chroniškai negirdime, nepaisome jo poreikių. Valio, jei vakare randame laiko ir valios nulėkti į sporto salę ar jogos studiją. Didžioji dauguma apsiriboja gerais ketinimais, pažadais laiko sau rasti kitą kartą.
Gerai, kad su metais kūnas liaujasi buvęs atlaidus. Būtent tai mane privertė skirti dėmesį tam, kas labiausiai verta laiko ir pastangų – jogos terapija.
Apie seminarą-praktikumą
Jogos terapijos seminare kalbėsime apie nugarą. Aiškinsimės, kodėl stuburas yra mūsų fizinės egzistencijos pagrindas. Stuburas, nugara yra mūsų Gedimino kalnas. Be stipraus pagrindo Gedimino Pilis niekaip negalės stovėti per amžius, iš jos didybės liks vien istoriniai likučiai. Nesveika, nesimetriška, nusilpusi nugara veikia mūsų kūno visą sistemą – vidaus organus, kraujotaką, energijos tėkmę, kvėpavimą ir netgi nuotaiką.
Nauda
Labai praktiška. Lengvai pritaikoma kiekvienam – dirbantiems sėdimą ar fizinį darbą, vairuojantiems mašiną, vaiščiojantiems pajūriu ar miesto gatvėmis. Jogos terapija išmokys, kaip elgtis, kad dienos pabaigoje ar su amžiumi kūnas ir protas neprarastų žvalumo. Būtų lengvas, lankstus ir stiprus, netrukdytų daryti tai, kas mums teikia kuo daugiau džiaugsmo. Jauniems žmonėms jogos terapija padės apsisaugoti nuo problemų ateityje, o vyresnius pamokys, kaip ugdyti naujus įpročius ir padėti nugarai palaipsniui atgauti savo gyvybingumą.