CANTIENICA metodo ĮVADAS GYVAI / Gegužės 30 d. nuo 11 val.

IMG_7495Kviečiame į CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai ĮVADĄ GYVAI gegužės 30d., šeštadienį 11.00-13.00

📍ĮVADAS skirtas:
• susipažinti su CANTIENICA® metodo principais;
• praktiškai išbandyti metodą;
• sustatyti kūną į taisyklingą bazinę laikyseną stovint, sėdint, gulint;
• tęsti praktiką patiems namuose naudojantis Benitos Cantieni pratybų knyga “Tigro jausmas”;
• tęsti praktiką grupiniuose CANTIENICA® metodo užsiemimuose online arba “Baltojo lotoso namuose”, V.Grybo g. 17, Vilniuje.

📍CANTIENICA® metodo veiksmingumas:
• Ištaiso ydingą laikyseną
• Tobulina kūno formas
• Stiprina dubens dugno raumenis
• Suteikia sąnariams lankstumo
• Šalina kaklo įtampą ir nugaros skausmus
• Atkuria anatominiu požiūriu taisyklingą eiseną
• Taiso stuburo problemas (skoliozė, lordozė, kifozė, diskų išvaržos ir kt.)
• Gydo nuo šlapimo nelaikymo, prostatos padidėjimo, koreguoja nusileidusių organų padėtį
• Suteikia pasitikėjimo savimi, keičia požiūrį į savo kūną ir santykį su pasauliu.

📍CANTIENICA® metodo įvadą veda Milda Latkauskienė, sertifikuota CANTIENICA® metodo kūno formoms ir laikysenai instruktorė ( I pakopa, Bronza), žinias įgijusi iš pačios Benitos Cantieni.

CANTIENICA® metodo įvado kaina 20€. Dalyvių skaičius ribotas (6-8 asmenys).
📞Informacija ir registracija: 861470700

📍CANTIENICA® metodo ĮVADO dienotvarkė:
– 11.00 susipažinimas;
– 11.15 teorija;
– 11.45 praktika;
– 12.45 užbaigimas.
Reikalinga nevaržanti judesių apranga, kilimėlis.

CANTIENICA® metodas yra nauja mokymo koncepcija, kaip treniruoti visą kūną ir susieti kiekvieną kaulą, fasciją, sausgyslę, raištį ir raumenį nuo pėdų iki viršugalvio. Puiki laikysena ir fizinė harmonija pasiekiama atliekant trijų matmenų judesius. Gilieji raumenys mokomi dirbti mažais impulsais, kurie pastato kaulus į idealią padėtį, išoriniai raumenys įgauna naują formą, o seni įpročiai pakeičiami naujais.

CANTIENICA® metodo esmė yra raumenų veiklos ryšys su dubens dugno raumenimis. Šios dubens jėgos veikiamas stuburas visiškai išsitiesia, slanksteliai atsiduria tikslioje tinkamoje padėtyje, todėl leidžia krūtinės ląstai, pečiams ir galvai atsirasti anatominiu požiūriu teisingoje padėtyje ir ją palaiko. Vidinį dubens dugną sudarantys raumenys aktyvina nugaros, pilvo, sėdmenų ir kojų raumenis, todėl nepaprastai greitai pagerėja kūno formos ir laikysena. Mankštindamiesi pagal CANTIENICA® metodą, įgysite gražų ir sveiką kūno sudėjimą, grakščią eiseną ir veido spindesį – nepaisant Jūsų amžiaus ar svorio.

Šį metodą sukūrė šveicarė Benita Cantieni ieškodama būdų padėti sau. Jai buvo diagnozuota sunki skoliozės forma, Šauermano (Scheuermann) liga, klubo sąnario artrozė ir kryžkaulio lūžis, nuo jaunystės jai teko nuolat gydytis ir tik šis metodas, kaip ji pati sako, padėjo išvengti neįgaliųjų vežimėlio. Šiam metodui jau 25 metai, pati Benita iki šiol jį atnaujina ir tobulina.

Benita Cantieni jau keletą kartų yra lankiusis Lietuvoje, apie savo metodą kalbėjusi „Stiliaus“ laidoje, davusi interviu spaudai.
Lietuvių kalba yra išleista keletas Benitos Cantieni knygų. „Tigro jausmas“ – tai metodo pratimų programa. Šis įvadas padės suprasti šį subtilų CANTIENICA® metodą ir keisti judėjimo įpročius. Daugelis pratimų gali būti lengvai atliekami kasdieniame gyvenime – ryte lovoje, prie pusryčių stalo, biure, vairuojant, vaikščiojant ir stovint – visur! Reikia tik praktikuoti!

Milda apie save: visada kėliau sau klausimą: kaip pasiekti moteriškai prigimčiai būdingą grakštumą, lengvumą, nepriekaištingą eiseną ir laikyseną. Pagaliau visa tai atradau CANTIENICA® praktikoje. Pamenu, kai pirmą kartą pavyko atrasti optimalią dubens padėtį ir pajusti prigimtinės laikysenos skonį, mano entuziazmui nebuvo ribų. Šioje metodikoje viskas prasideda nuo dubens dugno raumenų ir visų giliųjų raumenų susiejimo su išoriniais raumenimis, o tada pats kūnas grįžta į natūralią laikyseną ir atgauna įgimtą judrumą. Dabar tai yra mano nuolatinė praktika: kitaip einu, sėdžiu, stoviu, o labiausiai džiugina lankstus kūnas be jokių įtampų pečiuose, klubuose. Esu laiminga, grakščiai per gyvenimą žengianti moteris!

Iki susitikimo,
Milda❤️