Uncategorized

Hormonų Jogos praktinis seminaras Birželio 10 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:00

skirtukas_hormonu_a_fbHormonų Joga moterims – tai rytų holistinių praktikų, pagrįstų šiuolaikinio mokslo įrodymais, sistema. Jos tikslas yra saugiai subalansuoti, atstatyti ir palaikyti optimalų hormonų lygį moters organizme.

Tai dinaminių (Hatha, Kundalini) jogos pratimų, kvėpavimo technikų, Tibeto energinių technikų organizuota visuma, skirta suaktyvinti  ir subalansuoti tokias endokrinines liaukas kaip kiaušidės, skydliaukė, hipofizė , kankorėžinė liauka , antinksčiai ir kt.

Hormonų Jogos praktika tinka visoms moterų amžiaus grupėms, praktikavusioms ir visai nepraktikavusioms jogos.

Hormonų Joga  ypač aktuali ir naudinga :

  • Esant  pre menopauzės, menopauzės ir post menopauzės simptomams, taip pat  esant menstruaciniams skausmams;
  • Vaisingumo skatinimui;
  • Emociniam disbalansui (nemigai, nuotaikų kaitai ir pan.) koreguoti;
  • Skundžiantis galvos, sąnarių skausmais,taip pat osteoporozės profilaktikai;
  • Ir aišku tiems, kas nusiteikęs pasakyti „viso gero“ žemam libido lygiui J

Praktinio seminaro pirmojoje dalyje mokysimės teisingai ir tiksliai atlikti jogos pratimų seką, suderintą su kvėpavimo bei Tibeto energijų valdymo technikomis.

Antrojoje dalyje išmoksime kvėpavimo pratimų, skirtų stresui, nerimui mažinti, nes pastovus stresas yra „priešas Nr.1” hormonų  veiklos balansui mūsų organizme.

Kaip yra sakęs garsusis jogos mokytojas Pattabhi Jois „ Joga yra 90 % praktikos ir tik 1 % teorijos ”, todėl mes didžiąją seminaro laiko dalį skirsime praktikai ant kilimėlio.

Tereikia tik kūno nevaržančių drabužių. Praktikuosime be avalynės. Kilimėliai bus salėje.

Po seminaro kiekvienas galės  savarankiškai  praktikuotis namuose.

Hormonų Jogos Terapijos kūrėja ir praktikuotoja- visame pasaulyje žinoma jogos terapijos Mokytoja Dinah Rodrigues. Ji yra šiuo metu aktyvi devyniasdešimtmetė, besidžiaugianti sveiku ir turiningu  gyvenimu. Aušra Žemaitė pas ją asmeniškai mokėsi  ir įgijo reikiamą kvalifikaciją mokyti bei vesti Hormonų Jogos užsiėmimus .

Hormonų Jogos tikslas yra per trumpiausią laiką (žinoma, tik patiems praktikuojant J  atstatyti, subalansuoti  ir palaikyti optimalų hormonų lygį mūsų organizme.

Plačiau:

https://www.yumpu.com/xx/document/read/59558556/laikas-sau-ziema-puslapiai/52

Seminarą ves – Aušra Žemaitė E-RYT200, RYT500, sertifikuota Hormonų Jogos Terapijos mokytoja, tarptautinio jogos aljanso narė, tarptautinės jogos terapijos asociacijos (TJTA) narė, jogą praktikuojanti daugiau nei dešimt metų. Jogos mokymą bei jogos terapiją studijavo Indijoje, Italijoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje.