Hormonų Jogos Terapija jau nuo rugsėjo 5 dienos !

Hormonų Jogos Terapija moterims -tai rytų holistinių praktikų, pagrįstų šiuolaikinio mokslo įrodymais, sistema. Jos tikslas yra saugiai subalansuoti, atstatyti ir palaikyti optimalų hormonų lygį moters organizme.

Tai dinaminių (Hatha,Kundalini) jogos pratimų, kvėpavimo technikų, Tibeto energinių technikų visuma, skirta suaktyvinti  ir subalnsuoti tokias endokrinines liaukas kaip kiaušidės, skydliaukė, hipofizė , kankorėžinė liauka , antinksčiai.

Hormonų Jogos Terapijos praktika tinka visoms moterų amžiaus grupėms, praktikavusioms ir visai nepraktikavusioms jogos.

Hormonų Jogos Terapija ypač aktuali ir naudinga :

  • Esant  pre menopauzės, menopauzės ir post menopauzės simptomams, taip pat  esant menstruaciniams skausmams;
  • Vaisingumo skatinimui;
  • Emociniam disbalansui (nemigai, nuotaikų kaitai ir pan.) koreguoti;
  • Skundžiantis galvos, sąnarių skausmais, osteoporozės profilaktikai;
  • Ir aišku tiems, kas nusiteikęs pasakyti „viso gero“ žemam libido lygiui .

Praktikos metu didžiulis dėmesys skiriamas streso mažinimo kvėpavimo technikoms įvaldyti, nes pastovus stresas yra „priešas Nr.1” hormonų  veiklos balansui mūsų organizme.

Hormonų Jogos Terapijos kūrėja ir praktikuotoja- visame pasaulyje žinoma jau šiuo metu devyniasdešimtmetė jogos terapijos Mokytoja Dinah Rodrigues, besidžiaugianti aktyviu gyvenimu . Pas ją asmeniškai mokiausi ir įgijau reikiamą kvalifikaciją mokyti bei vesti Hormonų Jogos Terapijos užsiėmimus .

Hormonų Jogos Terapijos  tikslas yra per trumpiausią laiką (žinoma, tik patiems praktikuojantJ) atstatyti ,  subalansuoti  ir palaikyti optimalų hormonų lygį mūsų organizme.

Išsamesnė informacija:

+370 686 40680/Aušra