Uncategorized

Kviečiame jungtis į patyriminę kelionę – stovyklą Kretoje su Cantienica instruktore MILDA !

FullSizeRenderKviečiame jungtis jau į trečią mūsų organizuojamą patyriminę kelionę – stovyklą Kretoje!

  • Aplankysime saulėtą ir gamtos įvairove žavinčią Kretos salą. Apsigyvensime nuošalioje nuo turistinių vietų privačioje viloje su baseinu, iš kurios atsiveria vaizdas į kalnus ir Kretos jūrą. Iki artimiausio miestelio, kuriame daug tavernų, krautuvėlių ir iki smėlėto paplūdimio 10-15 min. pėsčiomis (1,5km).
  • Susipažinsime su salos kultūra, keliausime ne turistiniais maršrutais pėsčiomis ir automobiliu: po alyvuogių giraites, druskų olas, laukinius paplūdimius, vietines amatų krautuvėles, ragausime autentiško maisto.
  • Rytą pradėsime mankšta pajūryje, parengtą CANTIENICA metodo kūno formoms ir laikysenai pagrindu ir maudynėmis jūroje. Vilos terasoje mėgausimės šviežiais pusryčiais iš vietinių ūkių produktų.
  • Praktikuosime sąmoningo buvimo metodą, kurį integruosime į kasdienę veiklą: kiekvienai dienai skirsime tematiką – spalvų, kvapų, pojūčių, ritmo, santykių ir kt. stebėjimui, tarpusavyje dalinsimės atradimais ir potyriais. Mokysimės pažinti, stiprinti save ir džiaugtis kiekviena akimirka bendrystėje!

Stovyklos kaina 450€

Į kainą įskaičiuota:

– Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, 7 naktys;

– Pervežimas iš ir į oro uostą;

– Sveiki pusryčiai;

– CANTIENICA rytinės mankštos;

– Trys kelionės automobiliu;

– Žygiai pėsčiomis;

– Sąmoningo buvimo praktikos, diskusijos.

Rezervuojant vietą sumokamas 100€ avansas, kuris negrąžinamas.

Lėktuvo  bilietus  prašome  įsigyti  individualiaiwww.ryanair.com., Vilnius – Chania – Vilnius.

Jūsų patogumui kelionės draudimas yra privalomas, kurį prašome įsigyti individualiai.

STOVYKOS ORGANIZATORĖS: Regina Jasukaitienė, kūno – judesio terapeutė, savo veikloje taikanti somatines kūno praktikas, sąmoningo buvimo, šokio – judesio, spalvų terapijos, aromaterapijos metodus: http://www.terapijos.lt, http://www.naturaluskvapai.lt.

Milda Latkauskienė – CANTIENICA metodo kūno formoms ir laikysenai instruktorė: https://www.baltojolotosonamai.lt, taip pat drabužių dizainerė, SO SOUL Boutique įkūrėja: https://facebook.com/sosoulboutique.

Registracija: info@terapijos.lt mob.: +370 (689) 71 145

DETALI PROGRAMA

1 DIENA  (Trečiadienis) Pasitikimas oro uoste. Įsikūrimas, susipažinimas.

2 DIENA  (Ketvirtadienis) Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Dienostema. Apžvalginė kelionė pėsčiomis po miestelį. Poilsis, saulės ir vandens malonumai vilos terasoje prie baseino arbasmėlėtame pajūryje.

3 DIENA (Penktadienis) Saulės pasitikimas pajūryje tylosmeditacijoje. Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Dienos tema. Kelionė automobiliu per kalnuotus šlaitus, alyvuogių giraites, aplankant laukinius paplūdimius, druskų olas, Almyrida ir Plakamiestelius.

4 DIENA  (Šeštadienis)  Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Dienos tema. Žygis pėsčiomis Imbros tarpekliu (iki jo važuosimeautomobiliu). Tęsime kelionę automobiliu Libijos jūros link, gėrėsimės kvapą gniaužiančiais vaizdais. Maudynės Libijos jūroje.

5 DIENA  (Sekmadienis) Pusryčiai. Laisvas sekmadienio laikas.

6 DIENA  (Pirmadienis) Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Dienos tema. Kelionė į venecijietiško grožio Chaniją: senamiestis, švyturys, vietinės krautuvėlės, prieskonių ir ūkininkų turgus. Laisvaslaikas.

7 DIENA  (Antradienis) Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Dienos tema. Kelionė prie Kournas ežero, nuo kurio pakrančiųatsiveria įstabūs jūros ir ežero gamtovaizdžiai.

8 DIENA  (Trečiadienis) Mankšta, maudynės jūroje. Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą.

Organizatoriai pasilieką teisę programos renginius keisti vietomis.
Galimos asmeninės sesijos atskiru susitarimu.