DSC_6630

Mandala Dance – tai šokio judesio meditacija, sukurta moterims. Tai harmonizuojanti, sąmoningumą plečianti, kūną ir sielą gydanti praktika.

Pagrindinė judesio forma yra Aštuoniukė – amžinybės, begalybės ir visa ko apjungimo simbolis. Jį atliekame klubais ir rankomis – minkštais, plastiškais judesiais pereidamos per visus energetinius centrus.

Praktikoje mes:
* giliai atsipalaiduojame, paleidžiame iš kūno įtampas, valomės nuo energetinių blokų;
* balansuojame ir harmonizuojame savyje moterišką ir vyrišką energijas;
* kvėpuodamos sąmoningu, giliu tantriniu gimdos kvėpavimu, stipriname ir tonizuojame vidinius gimdos bei intymiuosius raumenis;
* stipriname viso kūno raumenis, ypač stiprėja nugara ir rankos, vyksta švelnus vidinių kūno organų savimasažas;
* aktyviname imuninę sistemą, stimuliuojame kraujo bei limfos apytaką, skatiname ląstelių regeneraciją, padėdamos sau išlikti sveikoms ir jaunatviškoms;
* žadiname ir skleidžiame savo prigimtinį moteriškumą ir seksualumą;
* palaipsniui einame į sakralų susitikimą su Tikrąja savimi, su meile priimdamos tai, kas buvo nepriimta, kas kažkada buvo atmesta kaip negražu, nepatogu, nepadoru…

Daugiau informacijos apie Mandala Dance praktiką ir jos Kūrėją Mokytoją Mayą Mandalą: http://mayamandaladance.com/

Praktikai nereikalingas išankstinis pasiruošimas, ji tinka bet kokio amžiaus (nuo 18 m.) ir kūno sudėjimo moterims bei merginoms, kurioms svarbi visapusiška jų sveikata, išorinio ir vidinio grožio dermė, kurios trokšta išreikšti save kaip autentišką, kūrybingą būtybę, spinduliuojančią gyvybingumu ir gyvenimo džiaugsmu.

Praktika turi sveikatos apribojimų: mažiau nei prieš metus turėta operacija, psichinės ligos, onkologija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, nugaros, smegenų traumos, dubens ir apatinių galūnių lūžiai, akmenys vidaus organuose, augliai, cistos.
Turint šiuos sveikatos sutrikimus, būtina konsultacija su vedančiąja.

Užsiėmimus veda Diana Krikščiūnienė – sertifikuota Mandalos šokio vedančioji (II-ojo iš trijų lygių sertifikacija pas Praktikos Kūrėją Mayą Mandalą), sertifikuota Sąmoningo kvėpavimo instruktorė (vienerių metų mokymosi programa pas Mokytoją Dan Brule).

Išsamesnė informacija ir registracija: mandala.vilnius@gmail.com, +370 677 50067, FB: Mandala Dance su Diana