Spalio 3 d. (šeštadienį) startuoja INNERDANCE sesija su Jūrate ir Justina !!!!!

paradoxe inner dance-a6dc54a106764e618b0cecc83861c690Pavargai nuo įsisiautėjusių minčių ir/ar emocijų bei sekinančių pastangų gyventi svajonių gyvenimą? Nori pažvelgti į viską, kas tavo gyvenime vyksta, kitu kampu? Kviečiame  ateiti į Innerdance. Čia turėsi galimybę atsitraukti ir iš šalies pažvelgti į save ir savo kuriamą realybę. Nauju žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimą. Galbūt rasi naujus sprendimus, kurių iki šiol nematei, gal paleisi tai, kas atgyvenę ir nebetarnauja kasdienoje, o gal tiesiog pailsėsi. Neišvengiamai bus naudinga.

Kas yra Innerdance?

Innerdance sesijos metu specialios muzikos, garsų, kvapų pagalba smegenyse aktyvuojamos beta, alfa, teta, delta elektromagnetinės prigimties bangos. Taip siekiama aktyvuoti REM (Rapid Eye Movement) arba sąmoningo sapnavimo būseną, kuriai būdingas gilus atsiplaidavimas. Šią būseną mes patiriame kiekvieną naktį miego metu, tačiau Innerdance metu, skirtingai nei miegant, liekame visiškai sąmoningi. Todėl viskas, kas kyla iš pasąmonės, ką pasakoja kūnas, turime galimybę stebėti iš šalies bei pamatyti savo pačių ribojančius įsitikinimus, atgyvenusias programas, rasti naujus veikimo būdus ar kūrybiškesnį požiūrį  į tai, kas mums svarbu.  Šioje būsenoje gimsta tiesa, žinojimas, meilė, susijungimas su savo tikrąja prigimtimi.

Žodžiais nupasakoti sunku. Geriau ateik ir patirk. Labai Tavęs laukiame.

Ką reikės daryti Innerdance metu?

Nieko. Tik atsiduoti muzikai ir vykstančiam procesui. Šokti nereikės, nebent labai norėsis.

Gulėsite ant kilimėlių, jei reikės, užsiklosite pledukais ir pasinersite į vidinę kelionę.

Ką atsinešti su savimi?

Pasitikėjimą tuo, kas vyksta, savo pleduką (jei pamirši, paskolinsime), šiltas kojines (jei jauti, kad reikia),

vandens.

Kada?

2020 10 03 (šeštadienį), 14.00 val.

Kaina: 25 eur.

PROGRAMA:

14.00 val. Susitinkame, jaukiai įsikuriame.

14.15 val. Susipažįstame, “apšylame kojas”

14.30 val. Innerdance sesija

16.00 val. Aptarimas ir atsisveikinimas

Išankstinė registracija būtina. Registruokitės: 861135682 (Justina) arba 868341884 (Jūratė)

JustinaJUSTINA

INNERDANCE praktika

Garsą ir judesį kaip kūrybos, atsipalaidavimo, savęs gilesnio pažinimo būdą, atradau prieš 10 metų dalyvaudama Tibeto dainuojančių dubenų masažo ir autentiško judesio mokymuose. Taip prasidėjo  mano kelionė į save per garsą ir judesį, kurią papildė sąmoningo kvėpavimo, vipassana meditacijos ir kitos dvasinės praktikos, vėliau kūno ir judesio terapijos studijos (IBMT) ir galiausiai Innerdance.

Innerdance praktiką išbandžiau prieš 2,5 metų. Jau pirmosios sesijos metu pajutau, kad Innerdance akimirksniu sugrąžina į autentišką būseną, kai nelieka jokių kaukių, o tik nuogas ryšys su savimi tokia, kokia esu iš tikrųjų. O tame ryšyje telpa praeitis, dabartis ir ateitis. Ir galimybė į viską pažvelgti naujai, rasti naujus iki tol nepastebėtus kelius, atsisveikinti su tuo, kas jau nebereikalinga ir pradėti gyventi autentiškai, kūrybiškai, pasitikint savąja širdimi.

Susižavėjusi šia praktika šią vasarą baigiau IDEA (Innerdance Europe Association) išplėstines studijas ir kviečiu Jus į autentišką susitikimą su savimi per save.

 

JūratėJŪRATĖ

Kas man yra Innerdance? Tai vidinis šokis tarp laiko ir erdvės, kuris mane įgalina kurti gyvenimą iš savo Gyvybės centro.

Ieškant savo kelio į mano gyvenimą atėjo joga, meditacija ir kitos dvasinės praktikos. Taip prasidėjo mano kelionė į save, kuri mane nuvedė į atsiskyrimą Peru džiunglėse. Šiame atsiskyrime patyriau  transformuojančius suvokimus ir įžvalgas. Sugrįžus iš kelionės, į mano gyvenimą atėjo Innerdance praktika. Jau po pirmų sesijų supratau, kad Innerdance – tai žmogaus įgalinimo praktika. Ši praktika leidžia iš šalies pažvelgti į save ir savo kuriamą realybę. O suvokus savo mąstymo ribotumą, pažvelgti į savo gyvenimą nauju žvilgsniu, paleisti tai, kas seniai nebetarnauja ir riboja.

Įkvėpta šios praktikos, baigiau Innerdance Europe Association išplėstines studijas ir kartu su Jumis tęsiu vidinį šokį. Su atvira širdimi, kviečiu JUS į transformuojantį savirealizacijos procesą, kuris veda į Autentišką Gyvenimą, leidžiant sau veikti spontaniškai, be ankstesnių baimių, pasitikint savo širdimi.