Uncategorized

Startuoja Yin Jogos klasė antradienio vakarais nuo 19:30 !!!!

Norite atrasti ramybės ir harmonijos šaltinį? Galbūt Jin jogos klasės yra būtent tai, ko ieškote!

Kviečiu jus prisijungti prie mūsų Jin jogos užsiėmimo ir patirti gilų atsipalaidavimą, vidinį susikaupimą. Jin joga tai lėta ir meditacinė jogos praktika, kuriai būdingos ilgai išlaikomos pozos ir gilus kvėpavimas. Ji padeda sumažinti stresą, atpalaiduoti raumenis ir skatina emocine ir energetine pusiausvyrą.

Visu švelnių ir mažai intensyvių judesių metu pratemsime raumenis ir fascijas. Atidžiai stebėdamas jūsų judesius padėsiu jums pasiekti gilesnį pratimo poveikį. Klasės pabaigoje mėgausimes atpalaiduojančia garso kelione.

Visi, tiek pradedantieji, tiek patyrę jogos praktikai, yra labai laukiami! Pasiruoškite patirti ypatingą ramybės ir gerovės jausmą.

Sugrįžkime i save ir pasimėgaukime būtimi kartu.

 

Energetniai mainai  (būtina registracija vietos ribotos) 15€

Norėdami užsirašyti ar gauti daugiau informacijos, rašykite  paštu: Jogasusimonu@gmail.com

telefonu: +37064835219

https://my.workee.net/oneness

Atėjus į Jin jogos klasę, jūsų kūnas ir siela tikrai liks dėkingi!

EN/LT

Yin Yoga is a slow and passive style of yoga that focuses on stretching the deep connective tissues of the body, such as the fascia, ligaments, and joints. It involves holding poses for an extended period of time, usually ranging from 2 to 5 minutes, and sometimes up to 10 minutes or more. The practice is typically done on the floor and is accompanied by deep breathing and relaxation techniques.

Apie Mokytoją Simoną

Esu atsidavęs jogos praktikas, aistringas dalytis transformuojančia jogos galia su kitais. Mokydamasis Hatha jogos, jogos nidros ir Jin jogos, giliai supratau fizinę, psichinę ir emocinę šių praktikų naudą.  Būdamas ilgametis sąmoningumo praktikas, įtraukiu unikalią jų mokymo perspektyvą, pabrėždamas ryšį tarp proto, kūno ir kvėpavimo kiekvienoje praktikoje.  Sumanūs mokymai ir gailestingas požiūris sukuria saugią ir palankią aplinką studentams tyrinėti savo praktiką ir ugdyti gilesnį savimonės ir vidinės ramybės jausmą. Nesvarbu, ar vesdamas tradicinės Hathos jogos užsiėmimą, vadovaudamas atkuriamajai Jin jogos praktikai, ar palengvindamas maitinančia jogos nidros praktika, aš pasiryžęs padėti kiekvienam mokiniui rasti savo kelią į sveikatą ir vientisumą. Atsiduodamas nuolatiniam mokymuisi ir augimui, nuolat gilinu savo žinias ir tobulinu įgūdžius, kad galėčiau geriau tarnauti savo studentams ir platesniai jogos bendruomeniai.

Simonas Kudla