Esu sertifikuota (RYT 200) Hatha jogos mokytoja. Tai klasikinė joga, kurios metu švelniai ir lėtai atliekamos jogos pozos kartu su kvėpavimu. Po to seka atsipalaidavimas, trumpa meditacija. Joga man yra laimė. Laimė, nes aš einu sąmoningumo keliu. Kai sąmoningai suvokiame save, savo sielą, kūną, jausmus, mintis – esame sąjungoje su savimi. Tai suteikia energijos, gyvenimo džiaugsmo, savęs priėmimo. Jogos pagalba mes laviname savo kūną, per kurį mūsų siela gali pilnavertiškai reikštis ir atskleisti savo tikrajį potencialą. Man yra džiaugsmas kurti šiltą, raminančią ir saugią aplinką, todėl labai lauksiu jūsų jogos užsiėmimuose. Esate laukiami visi, čia nėra išankstinių lūkesčių, ar reikalingų gebėjimų, o tiesiog noro. Visi esame unikalūs ir visi susitinkame ne be priežasties. Su meile, Ieva. Daugiau apie mane www.yogaievainka.com

Hatha joga užsiėmimai vyks dinamiškai ir sąmoniningai – atliksime pranajamos (kvėpavimo) pratimus, asanas (jogos pozos), šavasana (atsipalaidavimas gulint) ir užbaigsime trumpa meditacija.

Hatha Jogos praktikos vyksta  Sekmadieniais 09.30 val.

Būtina išankstinė registracija: +37062733882; ieva.jakubauskaite@gmail.com

Kaina: pirmas užsiėmimas nemokamas

1 kartas / 15 eur.

4 kartai / 55 eur.

Užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Kuo naudinga pranajama? Sąmoningas kvėpavimas mums padeda daryti įtaką savo kūnui, protui, dvasiai. Dažnai kvėpuojame labai paviršutiniškai, arba net nepajaučiame kaip stresinėse situacijose ar apimti nerimo nebevaldome savo kvėpavimo. Tačiau išmokus keletą kvėpavimo technikų, jas visada galime naudoti bet kurioje gyvenimo situacijoje ir taip nurimti ar įgauti daugiau energijos, gyvybingumo.

Kuo naudingos asanos? Jogos pozos palaiko kūną sveiką. Atlikdami įvairias pozas siekiame, kad stuburas būtų tiesus, stiprus ir lankstus. Jei reguliariai atliekame pratimus, gerėja ir kraujo apytaka, teigiamai veikia mūsų raumenis, vidaus organai įvairiai masažuojami, stimuliuojami. Mūsų vidinės įtampos, įvairios emocijos dažnai nusėda fiziniame kūne. Asanų pagalba, nuosekliai jas atliekant, atpalaiduojame tas vietas, dingsta blokai.

Kuo naudinga šavasana? Atsipalaidavimas, kurio metu gulima ant nugaros visiškai atpalaidavus kūną ir protą. Tai labai svarbi jogos užsiėmimo dalis, atliekama pabaigoje, kai kūnas patiria malonę po atliktų asanų. Šavasanos metu prana (energija) plinta po kūną, pripildo energijos, suteikia malonumo jausmą.

Kuo naudinga meditacija? Sąmoningas minčių stebėjimas. Mintys bus, bet jūs galite pasirinkti ar leisitės jų užvaldomas, ar tiesiog jas pastebėsite ir leisite keliauti savais keliais. Tikslas nėra nuo jų pabėgti, jas neigti, o kaip tik su jomis susitikti ir tada paleisti. Tai atpalaiduoja ir suteikia vidinę harmoniją.