Kas yra sąmoningas kvėpavimas?

 

Sąmoningas kvėpavimas (angl. rebirthing breathwork) – tai kvėpavimo technika, kurią iš rytų perėmė ir vakarams padovanojo Leonardas Orras (Leonard D.Orr.).

Tai sujungtas ritmingas kvėpavimas, kuris sukelia gilų atsipalaidavimą ir praplečia sąmonę. Atsipalaidavę mes jaučiamės saugesni, o tai leidžia „pasirodyti“ mūsų kūne esančioms emocinėms, fizinėms ir mentalinėms įtampoms bei blokams. Šis kvėpavimas išjudina energijas, transformuoja skausmingus jausmus ir pojūčius į taiką ir ramybę.

Sąmoningo kvėpavimo technika (Rebirthing breathwork) naudojama gimimo metu, vaikystėje ir vėliau prikauptų įtampų, blokų, paleidimui, taip pat kasdien kaupiamam stresui transformuoti.

Paprastai po sesijos žmonės jaučia atsipalaidavimą ir ramybę, pastebi minčių aiškumą, pajaučia daugiau gyvybinės energijos, džiaugsmingumo, įprastas kvėpavimas tampa laisvesnis ir lengvesnis.

Sąmoningo kvėpavimo („rebirthing breathwork“) bruožai:

  • Sąmoningumas. Sąmoningai telkiame dėmesį į kvėpavimą ir jį išlaikome visos kvėpavimo sesijos metu; neforsuojame, jaučiame save, didiname sąmoningo kvėpavimo intensyvumą ir trukmę tik tada, kai jaučiamės tam pasiruošę.
  • Atsipalaidavimas. Kai leidžiame sau sąmoningai iškvepiant atsipalaiduoti, įtampos ir stresai pasileidžia lengviau ir paprasčiau.
  • Ritmingumas. Kvėpuojame pakankamai giliai ir ritmingai.
  • Sujungtas kvėpavimas. Kvėpuojame be sustojimų, nedarome pauzių tarp įkvėpimo ir iškvėpimo.

NAUDA:

Kontroliuojamo kvėpavimo metu organizmas šarminamas, balansuojama autonominė nervų sistema, mažėja streso hormono kortizolio lygis, organizmas detoksikuojasi.

Praktikuojant reguliariai, kvėpavimas tampa laisvas, neužblokuotas, jaučiamės ramesni, harmoningesni, labiau savimi pasitikintys, turime daugiau energijos.

Kvėpavimo sesijos grupėje vyksta šeštadieniais (ne kiekvieną!) 12.00 val.

Trukmė:. Kvėpavimo sesija su įvadu ir aptarimu trunka apie 2 val.

Kaina: 25 eurai

Registracija į renginį būtina

Galimos ir asmeninės sesijos. Dėl jų susisiekite asmeniškai.

 

INNERDANCE – Tai vidinis šokis, vykstantis garsų ir kvapų apsuptyje.

Tai procesas, kurio metu specialios muzikos, garsų, kvapų, prisilietimų ir (ar) žodinio vedimo pagalba žmogaus smegenyse tam tikra tvarka aktyvuojamos beta, alfa, teta ir delta elektromagnetinės prigimties bangos. Taip siekiama sukelti sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną, kuriai yra būdingas labai gilus kūno atsipalaidavimas bei aukšto dažnio smegenų bangos. Tokioje būsenoje mes galime vienu metu apdoroti informaciją iš skirtingų smegenų sričių, efektyviai mokytis, atsiminti, susieti pojūčius bei matyti sąsajas.

 

Galime teigti, kad REM miego būsenoje turime tiesioginį ryšį su savo pasąmone. Miegant-sapnuojame, Innerdance procese-patiriame aiškaus suvokimo blyksnius. Šiame giliame atsipalaidavime, prilygstančiame sąmoningam transui, įvyksta susijungimas su visuma, kur visada buvo ir yra vidinė ramybė, meilė, tiesa ir žinojimas.

 

Žinia, kad mūsų kūnas ląstelių lygmenyje turi visą mūsų nuo vaikystės iki šių dienų patirtų įvykių atmintį. Aktyvuojant mūsų pagrindinius pojūčius garsais, kvapais, prisilietimu, kūne ši impulsyvioji atmintis atgimsta ir pažadina mūsų seniai pamirštus (prieš gimimą, vaikystėje bei ankstesnėse patirtyse išgyventus) prisiminimus, o šie savo ruožtu leidžia suprasti dabartinių mūsų veiksmų priežastis ir pasikartojančias programas bei pamatyti egzistenciją iš kito perspektyvos taško, suvokiant save kaip visumos dalį.

Innerdance veikimas pagrįstas leidimu būti viskam, kas mumyse gyvena. Tai transformuojantis savirealizacijos procesas, kiekvieną natūraliai vedantis į autentišką gyvenimą, pasitikint savąja širdimi.

Innerdance sesijoje žmonės:

 • Pailsi;
 • Prisipildo energijos;
 • Paleidžia tai, kas nebereikalinga;
 • Pastebi pasenusius savo mąstymo modelius, įsitikinimus bei juos įkūnyja;
 • Patiria išsiplėtusios sąmonės būsenas, įžvalgas…

Ką reikia daryti Innerdance metu?

Tiesiog būti taip kaip būnasi. Šokti nereikės, nebent labai norėsis. Gulėsite ant kilimėlių, užsiklosite pledukais ir pasinersite į vidinę kelionę.

Ką atsinešti su savimi?

Pasitikėjimą tuo, kas vyksta, šiltas kojines, vandens.

 

Innerdance sesija grupėje vyksta vieną arba du kartus per mėnesį.

Sesijos trukmė: 2,5 val.

Kaina: 30 eur.

Galimos individualios sesijos. Dėl jų susisiekite asmeniškai.

Išankstinė registracija į renginį būtina.

 

Sekite mano naujienas ir registruokitės:

www.innershift.biz

Tel.:+37061135682

FB Innershift with Justina

IG innershift_with_justina