Uncategorized

NAUJIENA! JOGOS TERAPIJOS IR KVĖPAVIMO PRAKTIKA! (nuo rugsėjo 9 d.)

Koliazas su EgleNuo rugsėjo 9 d.  startuoja naujas užsiėmimas, skirtas visiems ir VYRAMS ir MOTERIMS. Šios praktikos programa pritaikyta didžiausioms dabartinio gyvenimo aktualijoms- imuniteto stimuliavimui, stuburo stiprinimui, visapusiškam įtampų atpalaidavimui ir organizmo atsinaujinimo procesų skatinimui.

Mūsų organizmas yra tobula savarankiška laboratorija, turinti savireguliacinius mechanizmus atsistatymui, atsinaujinimui ar būtinam apsivalymui, tereikia įgūdžių juos aktyvuoti. Skubėdami ir neskirdami laiko SAU, mes silpniname šiuos įgimtus gebėjimus. Nerandame laiko ar noro įsiklausyti į savo vidinį balsą ir pojūčius, o vėliau kūnas neiškentęs prabyla įvairiais negalavimais. Tada esame priversti sustoti.

Ši praktika – tai kvietimas klausytis SAVĘS ir sugrįžti prie natūralių atsinaujinimo įgūdžių.Praktikos turinį sudaro į darnią visumą apjungtos įvairios asanos/pratimai iš Kundalini, Hatha, Ashtanga jogos sistemų, derinamos su kvėpavimo (Pranayama) bei energijos valdymo technikomis. Svarbi šios praktikos dalis yra Joga Nidra (vedama meditacija) – gilus visapusiškas atsipalaidavimas, prasidedantis nuo fizinio kūno ir einantis į gilesnius sluoksnius – energetinį, mentalinį, emocinį.

ŠIOS PRAKTIKOS NAUDOS:
• Mažina streso iššauktas reakcijas ir aktyvuoja įvairius organizmo atsipalaidavimo mechanizmus. Kitaip tariant, pagerina simpatinės ir parasimpatinės nervų sistemos funkcionavimą. O tai tiesiogiai įtakoja endokrininių liaukų veiklą. Subalansuoti hormonai užveda organizmo atsinaujinimo procesus.
• Gerina širdies darbą, mažindama kraujospūdį bei cholesterolio kiekį.
• Aktyvina imuninę sistemą ir organizmo gebėjimą kovoti su bakterijomis ir virusais.
• Treniruoja „miegančius“ vidinius raumenis, švelniai masažuoja vidaus organus.
• Balansuoja raumenis – silpnus stiprina, pertemptus atpalaiduoja.
• Koreguoja laikyseną.
• Mažina nerimą ir depresyvias nuotaikas, gerina miego kokybę.

PRAKTIKAS VEDA:
Aušra Žemaitė – sertifikuota (E-RYT 200, RYT 500) hormonų jogos terapijos mokytoja, Tarptautinio Jogos Aljanso narė, tęsianti studijas Jogos Terapijos Institute Amsterdame.
Eglė Ladauskienė – įtampų paleidimo praktikos mokytoja.

Praktikos vyksta trečiadieniais nuo 18.00 Trukmė 1 val.
https://www.baltojolotosonamai.lt/uzsiemimu-tvarkarastis/

Praktikos tinka ir vyrams ir moterims, nepriklausomai nuo amžiaus bei fizinio pasiruošimo. Tačiau jei jaučiate, jog nesate pasiruošę jungtis į grupę arba turite tam tikrų sveikatos sutrikimų ar laikinų nusiskundimų – rekomenduojame tartis dėl INDIVIDUALIŲ UŽSIĖMIMŲ.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA. Susisiekite su mokytojomis:
Aušra 8686 40680 Eglė 8689 32229