KVĖPAVIMO ABC NAUJOKAMS su Loreta Ribokiene – RENKAMA GRUPĖ !

KVĖPAVIMO ABC NAUJOKAMS – RENKAMA GRUPĖ

Numatyta 10 susitikimųNuotrauka skelbimui

Sąmoningas kvėpavimas sužadina nepaprastą gydomąją jėgą. Valdydami kvėpavimą, valdome proto ir kūno energiją. Tai įsisavinus,
žmogus gali prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Dan Brule savo knygoje „Tiesiog kvėpuokite“ rašo:
Kvėpavimo lavinimas – tai meno forma. Tai kūną ir protą jungianti grandis. Negailėk tam nei laiko, nei pastangų. Tai dvasinė disciplina. Būdas pažadinti intuiciją ir išgirsti širdies balsą. Ugdai gebėjimą jausti kitų žmonių energijas ir pažadinti ekstremalius talentus.
Šis nuostabus procesas, tai būdas pažinti save ir išplėsti savo galimybes, pakeisti smegenų veiklą ir mąstymą. Tai svarbus įgūdis būti sveikam ir efektyviam.

Kiekvieno susitikimo metu mokysimės naujų dalykų:
Kvėpavimo stebėjimo ir įsisąmoninimo, iškvėpimo paleidimo ir gilaus atsipalaidavimo, išliekant aktyviam. Darysime daug įvairių kvėpavimo pratimų, skirtų sveikatai palaikyti, aptarsime kvėpavimo subtilybes, formuosime naujus įgūdžius ir atkreipsime dėmesį į tuos kvėpavimo aspektus, į kuriuos dažniausiai nekreipiamas dėmesys.
Keisdami  kvėpavimo parametrus, keisime informaciją, siunčiamą į smegenis.

Kai jūs išmoksite dėmesį sukoncentruoti į kvėpavimą, nustosite savo dėmesiu maitinti problemas.

Svarbiausias įgūdis, kurio reikės mokytis – atsipalaiduoti taip, kaip tai pavyksta prieš panyrant į miegą, ir atsipalaidavus likti budriam, ramybę apjungiant su jėga. Išugdžius šį įgūdį, pasiekiamas didžiausias efektas – stebuklingas!

Užsiėmimų datos: sausio 12,19,26 Vasario 2,9,23 Kovo 2,9,16,23,30
Mainų mokestis už vieną susitikimą: 20EUR.
Iškart mokant 200EUR, paskutinis susitikimas nemokamas.
Susitikimų pradžios ir pabaigos laikas: 18:30 – 20:30
Į salę dalyviai įleidžiami nuo 18val.
Adresas: Grybo g. 17, „Baltojo lotoso namai“ Vilnius (Įėjimas iš Debesijos g.) Būtina išankstinė registracija: info@amarilis,lt arba tel. +370 679 98186
Sąskaita Swedbanke: LT487300010000163122
Taip pat galima mokėti grynais vietoje