Kvėpavimo sesijos pažengusiems kiekvieną pirmadienį su Loreta Ribokiene !

Kvėpavimo ABCPakitusi sąmonės būsena gydo, transformuoja ir veikia žmogaus evoliuciją. Tai, kas yra mūsų psichikoje, pradėjo formuotis prieš gimimą. Todėl kiekvienas individas turi unikalią psichinę struktūrą.
Kvėpavimo technikos leidžia panirti į labai gilius pasąmonės sluoksnius. Patekus į perinatalinį periodą (biologinio gimimo momentas), galime išgyventi kūdikystės patyrimus. Kvėpavimo sesijos metu galima pajausti buvusią anesteziją, žnyplių prisilietimą, virkštelę aplink kaklą.
Jei žmogaus embrionas turėjo gerą buvimo gimdoje patirtį, ta patirtis bus juntama būnant vandenyne. Taip pat tokiam žmogui paprasta jausti kosminę erdvę.
Antroji stadija sutampa su vandenų nutekėjimu, kai vaisius spaudžiamas gimdos susitraukimų, kaklelis dar neatsidaręs ir jausmas toks, tarsi būtumei kalėjime, beviltiškoje situacijoje.
Kai kas tai išgyvena kaip pragarą. Patiria maksimaliai nemalonų emocinį ir fizinį išgyvenimą.
Šis išgyvenimas tarsi apriboja linijinį laiką. Patiriamas jausmas – niekuomet iš čia neišeisiu. Tačiau pats greičiausias būdas išeiti, tai EITI į ŠĮ PATYRIMĄ. Ir kai leisite sau pilnai išgyventi buvusį gimimą, įgysite unikalią patirtį ir pajausite naują būties realybę.
Sekantis žingsnis – dar esate apribotoje erdvėje, kovojate, bet ji jau nėra beviltiška. Aplanko pajauta „Aš galiu susitvarkyti“. Čia gali susikurti l. galingos energijos. Jėga, kuria kūdikis veikiamas gimdos susitraukimų, prilygsta 25-50kg jėgai.
Kūdikiui judant gimdos kanalu, pirmiausia spaudžiama galva. Tai labai sunki situacija. Ir tie vaizdiniai, kurie gali būti matomi kvėpavimo metu, tai kova, susidūrimas. Kvėpavimas apsunkintas.
Išėjus iš gimdos į šviesą, galima įgyti patirtį išgyvenimo, kai TAMPI KITU ŽMOGUMI.

Esant įprastoje sąmonės būsenoje, aplinką suvokiame kaip atskirus objektus. Pakitus sąmonės būsenai, aplinka tampa subjektu, kuriame esame kartu, apsijungę. Aplinka ir joje esantys objektai nebėra atskirti nuo mūsų. Viskas tampa vieniu.
Kas dar gali nutikti?
Galima išeiti iš linijinio laiko linijos ir keliauti atgal į vaikystę, kūdikystę, gimimą, išgyventi protėvių patirtis. Kartais tokia patirtis išgyvenama tarsi savas asmeninis prisiminimas. Tarytum esu kitas žmogus, kuris gyveno kažkada, kitu laiku, kitoje vietoje.
ŠIOS BŪSENOS YRA LABAI GALINGAS GYDANTIS POTENCIALAS.

SĄMONINGO KVĖPAVIMO NAUDA:
Labai daug dabarties gyvenimo negatyvių patirčių gali dingti dėka šių patyrimų. Išgyvenus šias patirtis, aktyvuojama pasąmonės veikla ir tu tarsi nubundi.
Kaip ir mama – verkiant kūdikiui, jį išgirsta ir nubunda. Iki jo verksmo buvo daug garsų, bet į juos ji nereagavo. Taip ir mes po kvėpavimo sesijų pradedame reaguoti tik į tai kas mums svarbu ir padeda gyventi kokybiškai.
Aprašymas paruoštas, remiantis Stanislavo Grofo, pasaulyje pripažinto autoriteto, straipsniais.

Šiemet sąmoningo kvėpavimo seminarai ir darbas su energetiniu lauku, per kurį galima valdyti/perprogramuoti gyvenimo įvykius ir situacijas, iki vasaros vyks:
Sausio 8,15,22,29 Vasario 5,12,19,26 Kovo 5,12,19,26 Balandžio 9,16,23,30 Gegužės 7,14,21,28 dienomis.
Pasilieku sau teisę keisti datas, jei to prireiktų darbo eigoje.

Susitikimų pradžios ir pabaigos laikas: 18:30 – 20:30
Į salę dalyviai įleidžiami nuo 18val.
Adresas: Grybo g. 17, „Baltojo Lotoso namai“, Vilnius
Įėjimas iš Debesijos g.
Būtina išankstinė registracija: info@amarilis.lt tel.+37067998186
Mainų mokestis už susitikimą – 20EUR.
Sąskaita Swedbanke: LT487300010000163122
Taip pat galima mokėti grynais vietoje.

Esate laukiami!

Loreta Ribokienė
gyd., rebeferė, lektorė
www.amarilis.lt

P.S.: tuo atveju, jei registruojatės dalyvauti, bet atšaukiate registraciją seminaro dieną, esate skolingi pusę sumos, tai yra 10,-EUR. Šią sumą perveskite į nurodytą sąskaitą.